KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603286

nr 1360 3286

John Björk. Signerad, daterad 1955, fartygsporträtt. Olja på pannå, 50x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:39:33